Nasza oferta obejmuje:


1. Kursy prawa jazdy kategorii B dla kandydatów na kierowców

Nasz samochód do nauki jazdy został wyposażony w system kamer, dzięki czemu mamy możliwość podstawienia naszego pojazdu na egzamin państwowy do Łódzkiego WORDU. Teraz dajemy naszym kursantom możliwość zdawania egzaminu państwowego samochodem, na którym odbywali kurs.

Kurs obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych z zakresu kodeksu ruchu drogowego odbywających się w profesjonalnie wyposażonej sali wykładowej. Po zakończeniu części teoretycznej kursu nadchodzi kolej na część praktyczną, na którą składa się 30 godzin jazd odbywających się w Łodzi w rejonie tras egzaminacyjnych. Jazdy odbywają się samochodem marki SUZUKI SWIFT. Do dyspozycji naszych kursantów mamy utwardzony plac manewrowy urządzony zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji egzaminowania.
Po zakończeniu części praktycznej następuje egzamin wewnętrzny przeprowadzany na identycznych warunkach jak egzamin państwowy.


2. Możliwość wykonania badań lekarskich na miejscu


3. Dogodne opłaty ratalne 0%


4. Możliwość wykupienia dodatkowych jazd doszkalających zarówno przez kursantów jak i osoby posiadające już prawo jazdy, nie czujące się zbyt pewnie za kierownicą samochodu


Najbliższa data rozpoczęcia kursu:

czwartek
4
styczen
ul. Dąbrowskiego 1
95-100, Zgiersz
godz. 17:00 - 19:15
Close